Blog

Dokonalý šálek kávy je věda a zároveň umění. Svět kávy se neustále vyvíjí, a proto vám přinášíme přehled aktuálních zpráv, trendů a vývoje z oboru. Blogem Tchibo Coffee Service jsme připraveni poskytnout vám vše, co jste kdy chtěli vědět o kávě.

Pobyt v jídelním voze je příjemným zpestřením cestování vlakem. ČD Restaurant se servisem JLV Vám nabízí nejen velký výběr jídel, ale i nápojů. Na palubě vlaků si můžete nerušeně vychutnat lahodnou italskou kávu Piacetto, voňavé čaje Pure Tea Selection nebo horký nápoj Pure Deluxe Cocoa.

Pokud budete provádět odstávku vašeho kávovaru z provozu na delší dobu, doporučujeme vám dodržet tento postup. Vezměte prosím na vědomí, že náležitá příprava odstávky musí odpovídat příslušnému zařízení a druhu jeho vybavení.

V dnešní covidové době jsou díky vládním nařízením omezené možnosti vychutnat si kávu mimo domov. Kavárny fungují ve velmi omezeném režimu, ale i přesto vznikají nové příležitosti,

Každý druh kávy pražíme odděleně, protože jen tak plně vyniknou specifické chuťové vlastnosti jednotlivých typů kávových zrn. Při pražení používáme tradiční bubnové i moderní horkovzdušné pražičky.

Pro výrobu všech kávových receptur vybíráme pouze vysoce kvalitní a čerstvé plodiny. Zelenou kávu pečlivě čistíme, pražíme odděleně s cílem maximalizovat chuť, používáme speciální obaly a klademe důraz na udržitelné pěstování kávy.

Hledáte alternativu k šálku lahodné kávy? Vyzkoušejte Super Latte – ručně vyráběné přírodní směsi koření, které jsou rozemlety na jemný prášek.