KÁVA VYTVOŘENA BARISTY PRO BARISTY!

UŽIJTE SI ITALSKÉ PIACETTO

Lahodný šálek kávy Piacetto připomíná procházku do klidné italské kavárny daleko od davů. V jedné malé uličce v moderním espresso baru, kde vás vítá barista s okouzlujícím úsměvem a servíruje vám vynikající kávu.

Piacetto se řídí italským principem „4 M“ – při přípravě dobré italské kávy:

  • La Miscela (kávová směs)
  • La Macchina (kávovar)
  • Il Macinacaffe (mlýnek)
  • La Mano (šikovné ruce baristy)

CERTIFIKOVANÁ ZNAČKA KÁVY

Káva Piacetto je 100% certifikována Rainforest Alliance ™. Rainforest Alliance je náš dlouhodobý partner, který usiluje o ekologické, ekonomické a společensky odpovědné zemědělské metody v souladu s životním prostředím. Bezpečné a neporušené životní prostředí – to zaručuje pečeť se zelenou žábou.
www.rainforest-alliance.org

KÁVOVÝ PROFESIONÁL OD A DO Z

porcelana
Porcelán a sklenice Piacetto

Nabízíme řadu porcelánových šálků tvarovaných tak, aby udržely optimální teplotu kávy a hodně cremy. Nakonec ke kávě můžete přidat stylovou maličkost – mandličku v kakau, která potěší zákazníky a vyzdvihne servis na vyšší úroveň. Spolu se sklenicemi Piacetto, konvičkami na mléko a cukrem s logem značky mohou vaši zákazníci zažít kávu jako v italské kavárně.

REKLAMNÍ MATERIÁLY

Piacetto – perfektní profesionálně podávaná káva.

Naše elegantní a jedinečná řada porcelánu, kelímků, doplňků a propagačních materiálů vám pomůže vytvořit dokonalý požitek z kávy. Ukažte svým hostům italský styl v každém aspektu jejich návštěvy.

tablica1-PCT-CZ
tablica2-PCT-CZ
tablica3-PCT-CZ
Podívejte se na naše další značky