PRO LÁSKU KE KÁVĚ ...

Příprava šálku kávy je umění, které začíná okamžikem mletí a pokračuje přípravou kávy. Poznejte naše kávové experty se skutečnou vášní pro kávu.

Automatické kávovary

Dokonalý požitek z kávy pouhým stisknutím tlačítka. Naše široké portfolio automatických kávovarů nabízí ideální řešení pro zákazníky, kteří očekávají výkonnost, stálou kvalitní chuť každého šálku kávy a jednoduché použití.

Tradiční pákové kávovary

Vysoká kvalita podávané kávy je předností každé dobré kavárny, restaurace nebo třeba lobby baru. Tradiční pákové kávovary z nabídky Tchibo Coffee Service se vyznačují elegancí, moderním zpracováním, provozní spolehlivostí a vysokou výkonností. Všechny naše kávovary dokonale zdůrazní umění baristy.

TEHNICKÝ SERVIS
INSTALACE, ÚDRŽBA A SERVIS KÁVOVARU

Filtrovaná káva

Schopnost připravit velké množství kávy v krátkém čase, spolehlivost a rychlost provozu i snadná obsluha jsou výhodou profesionálních kávovarů na filtrovanou kávu. Zařízení tohoto typu jsou základním vybavením v jídelnách, kantýnách, konferenčních sálech, snídaňových sálech v hotelech a na mnoha dalších místech.

Kávovary na kapsle

Kávovar na kapsle je zárukou stále stejné skvělé chuti kávy. Káva připravená v kávovaru na kapsle překvapí svou svěží a aromatickou chutí, jako by byla právě namletá. Kompaktní rozměry a snadné ovládání umožní všestranné využití, zejména v malých kancelářích nebo hotelových pokojích.

Profesionální kávovar je velmi nákladná položka. Zajímají vás jiné možnosti, než jen nákup za hotovost? Tchibo Coffee Service vám nabídne flexibilní modely financování. Vyberte si ten, který bude pro vaše podnikání nejlepší.

PRONÁJEM

Řešení bez počáteční investice

NÁKUP

Rychlá a spolehlivá implementace od dodavatele

Ostatní zařízení

Doplňte vybavení provozovny o další praktické technologie, jako je například mlýnek nebo ohřívač horké vody. Zařízení jsou určena pro profesionální použití. Jsou výkonná a spolehlivá.

VYBERTE SI KÁVU DO KÁVOVARU
Podívejte se, jaké kávy nabízíme - zrnková, mletá nebo instantní. U nás máte na výběr mezi 100% arabikou a dokonale vyváženými směsmi. Vyberte si z 5 značek a více než 30 možností kávy.
KOMPLETNÍ SORTIMENT
Podívejte se na všechny možnosti, které získáte navázáním spolupráce s Tchibo Coffee Service. Vybavíme váš kávový koutek dalšími doplňky, které rozšíří nabídku a usnadní podávání nápojů vašim zaměstnancům a hostům.