Ideální společník
pro chvíle pohody

PODPORUJEME UDRŽITELNÝ ROZVOJ

S Pure Tea Selection nabízíte možnost uvolnit se a odpočinout si od každodenních starostí. Speciální sáčky mají optimální velikost a zaručují ochranu čaje proti vlhkosti a ztrátě aroma.

Pokud hledáte vysokou kvalitu produktů v kombinaci s udržitelným rozvojem, vyberte si Pure Tea Selection s ekologicky pěstovanými ingrediencemi a ekologickými obaly.

Intenzivní černé čaje pocházejí z nejznámějších čajových plantáží v Asii. Ať už jde o čaj pro každodenní pití nebo o čaj pro mimořádnou událost – u nás vždy najdete ten pravý. Pro dosažení optimální chuti čaje louhujte po dobu 3–5 minut při teplotě vody 100 ° C.

Zelený čaj je jedním z nejpopulárnějších nápojů na světě. S našimi jemnými odrůdami z Asie se každý šálek stane malým obřadem. Pro dosažení optimální chuti čaje louhujte po dobu 2–3 minut při teplotě vody 70 ° C.

Ovocné čaje jsou velmi trendy. Osvěžující chuti čajových směsí je dosaženo díky kombinaci velkého množství různých druhů ovoce. Každá směs čaje vás překvapí svou vlastní jedinečnou chutí. Pro dosažení optimální chuti čaje louhujte po dobu 5–8 minut při teplotě vody 100 ° C.

Aromatické, částečně ekologicky certifikované bylinné čaje obsahují přírodní, chemicky neošetřené kořínky, listy, květy a semínka, které jsou čerstvě sklizeny. Většina cenných složek tak zůstává zachována. Pro dosažení optimální chuti čaje louhujte po dobu 5–6 minut při teplotě vody 100 ° C.

CERTIFIKOVANÁ ZNAČKA Pure

Certifikát ekologického zemědělství znamená, že produkt byl vyroben s využitím přírodních zdrojů a péče o úrodnost půdy, dobré životní podmínky zvířat a ochranu životního prostředí během zemědělské výroby. Pro spotřebitele to znamená, že zakoupený produkt je alespoň z 95% přírodní a že při jeho výrobě nebyly použity žádné geneticky modifikované produkty (GMO) ani umělé prostředky. Rostliny navíc nebyly vystaveny škodlivým chemikáliím a se zvířaty bylo zacházeno dobře.
www.organic-farming.europa.eu

Čas kvalitního vybavení

pure
Sklenice a konvičky PURE

Hosté a zaměstnanci milují čistý design a promyšlené detaily příslušenství. Pro servírování čaje Pure Tea Selection si můžete vybrat elegantní minimalistickou sklenici s víčkem nebo ikonickou konvici na čaj ForLife s odnímatelným sítkem.

Další doplňkové produkty a příslušenství

Podívejte se na naše další značky