Kvalitní
a komplexní služby

Nabídka společnosti Tchibo Coffee Service je výsledkem souhrnu mnoha let zkušeností, který je proměněn do balíčku komplexních služeb. Rozumíme potřebám spotřebitelů a podporujeme naše klienty profesionálním poradenstvím. Společně vytváříme kvalitu, která odlišuje vaši společnost!

Na počátku byla touha po dokonalém šálku kávy a zároveň hospodárnosti pro firemní zákazníky. Vášeň pro kávu v srdci. Osvědčená systémová řešení. Perfektní služby. Silné a ziskové marketingové koncepty sestavené na základě mezinárodních zkušeností. Celý tým Tchibo Coffee Service každým dnem usiluje o to, aby zákazníkům poskytl efektivní řešení a možnost, co nejlépe využít všech příležitostí podnikání s kávou.

Nabízíme profesionální, technologicky vyspělé kávovary, které splňují očekávání zákazníků z různých průmyslových odvětví. Máme velký náskok v kvalitě produktů a zbytek je v našich službách, díky kterým poskytujeme spolehlivý servis na míru.

PERFEKTNÍ KVALITA ZAČÍNÁ SERVISEM

Každý den se můžete spolehnout na podporu týmu Tchibo Coffee Service. Kompetentní specialisté a osobní přístup zákaznického servisu, prodejních manažerů a odborných techniků, kteří spolu úzce spolupracují, úspěšně zajišťuje realizaci každého kávového řešení. I nadále pak naši specialisté zajišťují plynulé dodávky zboží a provoz kávovarů ke spokojenosti zákazníků.

Spokojení zákazníci jsou výsledkem nadšení, odbornosti a odhodlání všech našich zaměstnanců. Vyzkoušejte naše služby a poznáte rozdíl!

Naše zkušenosti jsou zárukou služeb na nejvyšší úrovni!

Tchibo Coffee Service Czech Republic poskytuje profesionální podporu podnikání. Po mnoho let jsme si budovali pozici odborníka v oblasti přípravy a podávání kávy. Poskytování služeb na denní bázi podporuje v České republice více než 40 specializovaných odborníků.

70 70

vyrábíme kávu
více než 70 let

114 114 mil

díky nám zákazníci vypijí více než
114 milionů šálků
kávy za rok

30 30 let

máme zkušenosti více
než 30 let s dodáváním komplexních
kávových řešení zákazníkům

40 40 specialistů

více než 40 specialistům
záleží každý den
na spokojenosti našich zákazníků

silné značky šité na míru potřebám vaší společnosti

Již 30 let poskytujeme společnostem na českém trhu odborné znalosti o kávě. Těchto znalostí a zkušeností využívají nejrůznější průmyslová odvětví: od kanceláří po restaurace, kavárny, bary, hotely, čerpací stanice a mnoho dalších. Vše odpovídá nejvyšším standardům kvality. Exkluzivní káva a čaje, které nejsou dostupné v obchodech (ani v obchodech Tchibo).

Odpovědně za budoucnost

Skupina Tchibo je jedním z největších dodavatelů kávy na světě. Cítíme odpovědnost za etiku výroby i za stanovení nových, globálních standardů pro dodávku kávy. To znamená, že připravujeme nejen nejkvalitnější a lahodnou kávu, ale dbáme také na ochranu životního prostředí a zajišťujeme slušné pracovní podmínky pro lidi, kteří se podílejí na výrobním procesu.

Certifikace našich káv

cert1

BIO certifikace zastupuje udržitelné zemědělství v souladu s přírodou. Ekologické zemědělství je přátelské k životnímu prostředí a vyznačuje se například využíváním přírodních hnojiv a blahodárných organismů, díky čemuž se půda udržuje neustále v přirozeně úrodném stavu. Navíc tato metoda pěstování pomáhá udržovat biodiverzitu a zachovávat zásoby přírodních surovin.

ec.europa.eu

FM_RGB

Logo FAIRTRADE je symbolem spravedlivého obchodování, jehož cílem je zlepšení životních a pracovních podmínek malopěstitelů z pěstitelských zemí. V rámci spravedlivého obchodu je především stanovena minimální cena pro malopěstitele a prémie určená pro společné projekty. Fairtrade navíc podporuje dlouhodobě udržitelné metody pěstování plodin. Nezávisle udělované logo FAIRTRADE je zárukou toho, že tento produkt splňuje mezinárodní standardy spravedlivého obchodu.

www.fairtrade-cesko.cz

cert3

Rainforest Alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje udržitelné obdělávání zemědělských ploch. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny. U našich produktů se zelenou žábou si můžete být jistí, že byly vyrobeny ekologickým a společensky odpovědným způsobem.

www.rainforest-alliance.org

cert4

Farmáři certifikovaní UTZ byli vyškoleni k tomu, aby praktikovali lepší rolnické metody s respektem vůči lidem i planetě.

utz.org

Bezpečnost nade vše

Naší prioritou je nejvyšší kvalita a bezpečnost! Minimalizace rizik spojených s výrobou kávy se týká celého dodavatelského řetězce – od pěstitelů až po dodavatele.

Zkoumáme také pozorně samotná kávová zrna. Používáme přísný proces výběru a kontroly, abychom se ujistili, že vybíráme pouze nejčerstvější a nejkvalitnější kávová zrna. Všichni pražiči kávy pracují v systému IFS (International Food Standard), který zaručuje, že splňujeme přísné normy bezpečnosti potravin.

Našimi partnery jsou specialisté na kávovary

Káva je naše vášeň, a proto řídíme proces její výroby od sklizně až po hotový šálek kávy. Dbáme na to, aby každý spotřebitel dostal kávu té nejlepší kvality. Z tohoto důvodu testujeme kávovary sami, než je doporučíme našim zákazníkům. Tchibo Coffee Service nabízí pouze důvěryhodné a spolehlivé značky výrobců kávovarů.

logo5
logo4
logo1

SPOLEČNOST

Navštivte nás na sociálních sítích