VAŠE LÁSKA KE KÁVĚ
JE NAŠE VÁŠEŇ

Seznamte se s klasickou kávou Tchibo!

Každá z našich káv je jedinečná. Čerstvě sklizená zrna z nejlepších plantáží na světě a jejich individuální proces pražení zaručuje kávě Tchibo tu nejvyšší kvalitu. Každý druh kávy pražíme odděleně, protože jen tak plně vyniknou specifické chuťové vlastnosti jednotlivých typů kávových zrn. Při pražení používáme tradiční bubnové i moderní horkovzdušné pražičky. Po upražení a zchlazení naši zkušení znalci sestavují jednotlivé kávové směsi. Teprve vhodnou kombinací káv jednotlivých proveniencí se vytváří kávová směs. Každý druh kávy tak přispívá svou nezaměnitelnou chutí, kterou si nakonec vychutnáte ve svém šálku kávy.

KÁVOVÝ PROFESIONÁL OD A DO Z

Tchibo porcelan new
Porcelán a sklenice Tchibo

Vyberte si značku Tchibo a servírujte stylově v kávových šálcích a sklenicích s logem značky. Podávejte svým hostům espresso, cappuccino, latte macchiato, café latte nebo další kávové speciality a zdůrazněte tak svou profesionalitu a smysl pro detail. Vsaďte na tradici a kvalitu.

REKLAMNÍ MATERIÁLY

Prostřednictvím efektivní a inovativní prezentace značky můžete zvýšit svůj prodej kávy. Pokud jste si vybrali značku Tchibo, máme pro vás marketingovou podporu, která vám pomůže zviditelnit nabídku kávy.

V Tchibo Coffee Service máme kreativní a vynalézavý marketingový tým, který vám pomůže s prezentací značky Tchibo i ve vašich prostorech. Doplňky, porcelán, sklenice a propagačních materiály doladí vše k naprosté dokonalosti.

POS2
POS3
POS1
Podívejte se na naše další značky