KVALITA A FUNKČNOST

Široká nabídka produktů a nejvyšší kvalita zařízení jsou zárukou spokojenosti všech hostů

Kávovary

Kávovary v naší nabídce pocházejí výhradně od předních výrobců na trhu. Ať už hledáte kávovar do kavárny, pekárny, restaurace, hotelu, baru, kanceláře, zasedací místnosti, konference, obchodu nebo průmyslový kávovar, který dokáže splnit vysoké požadavky a nároky. Máme pro vás řešení. Bez ohledu na to, zda se jedná o automatický, tradiční pákový kávovar nebo kávovar na filtrovanou kávu. Vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, výkonnost a moderní řešení šité na míru přesně vašemu podnikání.

Káva

Naše vášeň pro kávu se projevuje v její rozmanitosti a čerstvosti. Vyberte si z dostupných značek a chuťových profilů. Vychutnejte si dokonalou kávu.

Čaj a další produkty

Čaj, horká čokoláda a další horké nápoje jsou vynikajícím a jednoduchým způsobem, jak zatraktivnit nabídku. Nabídněte svým zaměstnancům a hostům ještě větší výběr.

Příslušenství

Pečujte o detaily, aby vaše služby byly kompletní. Potřebujete doplňky, jako jsou šálky, sklenice, kelímky a další? Zajistíme nejvyšší standard služeb a spokojenost vašich zaměstnanců a hostů.