KÁVOVÉ ŘEŠENÍ,
KTERÉ OŽIVÍ VAŠE PODNIKÁNÍ

MÁME VŠE, CO POTŘEBUJETE

SERVÍRUJTE SKVĚLOU KÁVU

Přivítejte své hosty jedinečnou vůní kávy připravené z čerstvě namletých zrn.
Vyberte si kávové řešení přímo na míru vašemu podnikání.

Vsaďte na profesionální kávovar.
Vychutnejte si kávu z nejkvalitnější kávových zrn.
Využijte flexibilních modelů financování.
Vyberte si ze široké nabídky kávy, čajů, horkých čokolád a doplňkového sortimentu. Objednávejte u svého osobního operátora.
Využijte náš profesionální servis a technickou podporu. Nemusíte se starat o opravy. Žádné skryté náklady!
Oceníte rychlé dodání zboží přímo do vašeho provozu.

PODNIKÁNÍ PODPOROVANÉ KÁVOVÝMI SPECIALISTY!

HoReCa průmysl je dnes skutečnou výzvou. V době, kdy hosté očekávají jedinečné zážitky, je provoz restaurace, kavárny nebo hotelu věcí profesionálů. Využijte podporu služeb Tchibo Coffee Service. Poskytujeme kávovary a produkty nejvyšší kvality.

Příjemný zážitek pro hosty začíná vstupem do podniku. Ujistěte se, že je váš profesionální kávovar vidět a aroma kávy vonící ve vzduchu zve zákazníky ke stolu.

Podívejte se na doporučení pro kavárny a restaurace
Vyberte si prvotřídní kávovar, pokud chcete zdůraznit umění baristy nebo automat, když oceníte rychlost přípravy a stálou jednoduchou přípravu kávy.
Široká nabídka je hodnota, kterou dnes zákazníci ocení. Nabídněte jim dokonalý šálek kávy s oblíbenou příchutí, který podáváte ve stylovém hrnečku nebo jim nabídněte konvičku perfektního čaje.
Stále více lidí sáhne po kávě s sebou. To Go doplňky vám pomohou rozvíjet tento způsob podávání nápojů. Nabízíme kelímky, cukr, rostlinné mléko nebo míchátka.

Děláte vše, co je ve vašich silách, abyste zajistili svým hostům příjemný pobyt? Víme, že profesionálně připravená káva je výkladní skříní hotelu. Proto dbáme na to, aby příprava vaší kávy probíhala hladce kdykoli během dne.

Podívejte se na doporučení pro hotely
Káva nebo čaj? Nechte své hosty vybrat z oblíbených prémiových nebo ekonomických značek. Vytvořte samoobslužný koutek, který je ideální pro snídani v hotelech. Zajistíme dodávku produktů, které splňují přání vašich zákazníků.
Nabídněte vysokou kvalitu kávy, aby vaši hosté ocenili perfektní hotelové služby. Pokud si najmete profesionálního baristu, vyberte si tradiční pákový kávovar. Pokud požadujete snadné použití, vyberte si automatický kávovar, díky kterému je každý zaměstnanec skutečným baristou.
Zajistěte, aby si hosté hotelu mohli vychutnat lahodnou kávu, aniž by opustili svůj pokoj. Kapslový kávovar se snadno používá a je nenáročný na údržbu. Produkty balené v jednorázových obalech jsou hygienické a zvyšují atraktivitu pokojové služby.

Denně se staráte o kulinářské zážitky během banketů, konferencí nebo rodinných oslav? Společně vytvoříme správnou atmosféru vaší příští akce. Pomůžeme vám splnit očekávání nejnáročnějších hostů. Využijte naši nabídku šitou na míru požadavkům cateringu.

Podívejte se na doporučení pro cateringové společnosti

Káva, čaj a další produkty

Vysoce kvalitní produkty v naší nabídce vyhovují různým stylům a mají známé značky. Vyberte si pravou italskou kávu Piacetto, klasické Tchibo nebo se odlište luxusní značkou Davidoff. Nabídku doplňují vynikající čaje a další doplňky.
Široká nabídka kávovarů vám umožní vybrat si dokonalý typ přesně pro vaše potřeby. Plně automatické, lehké a mobilní kávovary připraví vysoké množství šálků kávy za krátký čas.
Podnikáte sezónně nebo potřebujete kávu při určitých příležitostech? Požádejte o krátkodobý pronájem kávovaru. Náš poradce vybere nabídku dokonale přizpůsobenou vašim potřebám.
kawa11

ZNAČKY KÁVY, KTERÉ VÁM POMOHOU USPĚT

Hledáte výjimečnou kávu, která splní očekávání vás i vašich hostů? Poznejte naši bohatou nabídku, která splní i ta nejnáročnější přání. Sáhněte po klasické kávě Tchibo nebo objevte chuť italské tradice v kávě Piacetto. Elegantní káva Davidoff dodá luxusní nádech zvláštním příležitostem a u kávy Eduscho oceníte nejlepší poměr ceny a kvality. Certifikovaná Vista splní vysoké nároky na sociální a ekologickou odpovědnost.

Profesionální kávovar je značně nákladný. Zajímají vás jiné možnosti, než jen nákup za hotovost? Napište nám o nabídku na flexibilní modely financování a vyberte si ten, který bude pro vaše podnikání nejlepší.

PRONÁJEM

Řešení bez počáteční investice

NÁKUP

Rychlá a spolehlivá implementace od dodavatele

KÁVOVAR A KÁVU SI VYBERETE PODLE VAŠICH POTŘEB!

Naši kávoví specialisté vám pomohou najít nejlepší řešení pro vaše podnikání.
  • Vybereme kávovar podle potřeb a dostupného prostoru.
  • Uspořádáme ochutnávku kávy a test kávovaru. *
  • Navrhneme, který model financování bude pro vás nejvhodnější.
  • Vybereme doplňkový sortiment a další příslušenství.
  • Určíme frekvenci objednávek.
  • Nabízíme atraktivní balíček služeb.
*bude dohodnuto během schůzky s obchodním manažerem; ochutnávka a testování - pouze na přání zákazníka.