PŘESTÁVKA V PRÁCI?
POUZE S DOKONALOU KÁVOU

Přátelská kancelář voní po kávě

NABÍDKA PRO KANCELÁŘE RŮZNÝCH VELIKOSTÍ

Udělejte svou kancelář moderní a přívětivou. Přivítejte své zaměstnance a zákazníky dobrou kávou.
Představujeme vám optimální řešení doporučené pro kanceláře.

Vyberte si profesionální kávovar.
Vychutnejte si kávu z nejkvalitnější kávových zrn.
Využijte flexibilních modelů financování.
Vyberte si ze široké nabídky kávy, čajů, horkých čokolád a doplňkového sortimentu. Objednávejte u svého osobního operátora.
Využijte náš profesionální servis a technickou podporu. Nemusíte se starat o opravy. Žádné skryté náklady!
Oceníte rychlé dodání zboží přímo do vaší kanceláře.

Káva v kanceláři - řešení přímo pro vás

Výběr kávovaru přizpůsobujeme vašim potřebám a počtu zaměstnanců. Díky široké nabídce kávy, kávovarů, doplňkového sortimentu a služeb můžeme ihned reagovat na nároky a přání zákazníků, ať už se jedná o menší nebo větší společnosti. Nabídku sestavujeme individuálně na míru.

Jsme kávoví nadšenci. Od pěstování přes pražení až po skvělé zážitky, které si ve své kanceláři s kávou užíváte. Naši experti vám pomohou definovat vhodný chuťový profil kávy. Neváhejte a kontaktujte nás pro podrobnější informace.

Kvalitní káva je nutností i pro malé společnosti. Lahodná káva je spolehlivým způsobem, jak zvýšit motivaci zaměstnanců a má pozitivní dopad na obchodní vztahy.

PODÍVEJTE SE NA DOPORUČENÍ PRO MALOU KANCELÁŘ
Mikro společnost znamená mikro řešení! Malý kávovar zabírá málo místa, snadno se používá a udržuje.
Vyberte si kompaktní kávovar s malými rozměry, který vám poskytne nejlepší chuť kávy, jakou očekáváte.
Klasika v kanceláři! Kávovar na filtrovanou kávu s dalšími termoskami vám umožní rychle a snadno vařit kávu během přestávek, schůzek nebo jiných akcí.

Vaše společnost se neustále rozrůstá? Postarejte se o energii týmu. Setkání u kávy zlepšuje efektivitu práce, podporuje integraci a má pozitivní dopad na image zaměstnavatele. Lahodná káva zanechá pozitivní vzpomínku na každou přestávku i obchodní jednání.

PODÍVEJTE SE NA DOPORUČENÍ PRO STŘEDNÍ KANCELÁŘ
Ekologie a udržitelný rozvoj jsou vaší společnosti blízké? Káva Vista se k tomuto životnímu stylu perfektně hodí. Můžete ji připravit v elegantním kávovaru, který nabízí široký výběr nápojů.
Pokud vaši zaměstnanci sní o kávovaru s rozmanitým výběrem horkých nápojů, vyberte si kávovar, který jim poskytne variabilitu a vejde se do každého kuchyňského koutu. Vyberte si z nabídky až 24 druhů teplých nápojů.
Výroba ve výrobní hale nebo na dílně se nemůže zastavit. Dbáme na to, aby i krátká přestávka v práci byla potěšením. Nabízíme i jednoduché, rychlé a cenově dostupné kávové řešení.

Pokud podnikáte ve velké firmě, tak je reputace vaší společnosti velmi důležitá. Kvalitní káva je spolehlivým způsobem, jak zvýšit motivaci zaměstnanců a mít pozitivní dopad na obchodní vztahy.

Podívejte se na doporučení pro velkou kancelář
Nejnovější kávovary ve službách velké kanceláře pro maximální požitek z kávy. Coffea se používá všude tam, kde je důležitá nejvyšší kvalita, účinnost a provozní spolehlivost. Celek doplňují pravidelné dodávky kávy a dalšího sortimentu, stejně jako efektivní služby Tchibo Coffee Service.
Kávová dopravní špička? Doporučujeme takový kávovar, který denně připraví až 200 káv. Výkonné technologie a prostorné kontejnery zaručují rychlý provoz ve velkých kancelářích, kantýnách nebo zaměstnaneckých jídelnách.

odpočinková zóna v kanceláři

Reagujte na potřeby týmu a vytvořte moderní koutek, kde si každý může odpočinout u šálku lahodné kávy. Vaši zaměstnanci se budou cítit jako v kavárně, aniž by opustili kancelář. Požádejte o samoobslužná řešení Tchibo2Go nebo o podporu při realizaci vlastního projektu relax zóny!
zalety1

Kávová zrna vhodná
pro potřeby kanceláře

Každá káva je jedinečná. Najděte tu správnou kávu i pro vaše pracoviště. Naše značky kávy Tchibo, Piacetto, Vista, Davidoff a Eduscho vytvářejí nabídku, která uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Naši specialisté vám poradí, kterou z nich si vybrat, aby splnila očekávání vašich zaměstnanců a hostů.

Profesionální kávovar je značně nákladný. Zajímají vás jiné možnosti, než jen nákup za hotovost? Napište nám o nabídku na flexibilní modely financování a vyberte si ten, který bude pro vaše podnikání nejlepší.

PRONÁJEM

Řešení bez počáteční investice

NÁKUP

Rychlá a spolehlivá implementace od dodavatele

KÁVOVAR A KÁVU SI VYBERETE PODLE VAŠICH POTŘEB!

Naši odborníci vám pomohou najít nejlepší řešení pro vaše podnikání.
  • Vybereme kávovar podle potřeb a dostupného prostoru.
  • Uspořádáme ochutnávku kávy a test kávovaru. *
  • Navrhneme, který model financování bude pro vás nejvhodnější.
  • Vybereme doplňkový sortiment a další příslušenství.
  • Určíme frekvenci objednávek.
  • Nabízíme atraktivní balíček služeb.
*bude dohodnuto během schůzky s obchodním manažerem; ochutnávka a testování - pouze na přání zákazníka.