Tchibo Coffee Service

Filosofie Tchibo Coffee Service

Tchibo Coffee Service má dlouhou a úspěšnou historii: v roce 1972 realizovala společnost první dodávky kávy zákazníkům působícím na trhu konzumace kávy mimo domov. Dnes je Tchibo Coffee Service jedním z předních dodavatelů kávy na trhu konzumace mimo domov v Evropě a podtrhuje svoji vůdčí pozici v oblasti kvality jako partner velkoodběratelů v gastronomických a ubytovacích službách, stejně jako v dodávkách kávy například do kanceláří. Nabízíme vedle nejkvalitnějších kávových specialit a filtrované kávy, kompletní řešení, která jsou implementovatelná pro různé oblasti použití a jsou společně s našimi partnery “modelovány” na míru. Vše pro úspěch našich zákazníků.

Tchibo Coffee Service je v rostoucím kurzu

V posledních letech jsme úspěšně vybudovali naše portfolio zákazníků a operujeme úspěšně na mezinárodním trhu s naši mateřskou společností v Německu a sesterskými společnostmi v Rakousku, Anglii a Polsku. Kromě toho disponujeme sítí distributorů na Slovensku i na trzích mimo Evropu.

Tchibo Coffee Service přesvědčí prémiovou kvalitou

S různými značkovými koncepty splníme každý požadavek našich zákazníků: v portfoliu značek nabízíme mezinárodní známou a oblíbenou značku Tchibo, Eduscho, exkluzivní Davidoff Café, autentické italské Piacetto Espresso nebo Fairtrade a Bio kávu Vista. Toto portfolio pokryje každou profesionální potřebu. Vedle hlavního obchodu s kávou nabízíme našim zákazníkům široký doplňkový sortiment ke kávě, sortiment horkých nápojů jako čaje a horkou čokoládu nebo široký sortiment doplňkových produktů Non food. Společnost disponuje dlouholetými zkušenostmi v systémové gastronomii a tyto zkušenosti přenáší přímo na zákaznické koncepty.

Rádi Vám poradíme!
800 124 421
Tchibo Coffee Service QR Code