Naše společnost – fascinace myšlenkou

Tchibo Coffee Service, společnost založená v roce 1972, je specialistou pro dodávky kávy mimo domov – hotelů, restaurací, kaváren, kanceláří, pekáren nebo dodávkami pro služby cateringu a operátorů. Pro spolehlivý a profitabilní požitek z kávy nabízí Tchibo Coffee Service připravené koncepty na míru. Nabídka rozmanitých a vybraných kávových kompozic a doplňkového sortimentu v kombinaci s ověřeným tréninkem a reklamní podporou pomáhají v růstu a tvorbě přidané hodnoty našich zákazníků.

Naše filosofie

Více než 30 let vyzdvihujeme naši kvalitu s ucelenými značkovými koncepty pro profesionální coffee bary jako jeden z vůdčích dodavatelů Evropy.

Tisk

Kontaktní informace, stejně jako tiskové zprávy, novinky a důležité informace najdete v sekci pro tisk na našich korporátních stránkách: www.tchibo.com/presse.

Kvalita, udržitelnost a bezpečnost

Jako čtvrtý největší dodavatel kávy na světě, je pro nás ve společnosti Tchibo garantovaná kvalita produktů nejvyšším cílem. Pro nejlepší kávu a pro ekologickou a sociální výrobu kávy.

Fakta a čísla

Od založení v roce 1949 patří Tchibo k největším německým, mezinárodně působícím maloobchodním společnostem se spotřebním zbožím.

Tchibo Coffee Service QR Code