Per la grande gioia di un piccolo momento.

Zažijte chuť italské kultury s autentickým italským espressem. Espresso je vášeň, která přináší radost a uvolnění.

Tchibo představuje vášeň pro kávu

Důvěřujte značce Tchibo a profitujte z našich expertních znalostí kávy. Tchibo už desítky let staví na kvalitě a čerstvosti.

Vista – Growing a better future.

Káva Vista představuje produkt, který v sobě propojuje přísné standardy kvality a zásady trvale udržitelné produkce. Naše kávy Vista nesou certifikace Fairtrade a BIO, nebo UTZ. Ukažte svou zodpovědnost a nabízejte kávu této značky.

PURE – prémiový požitek z čaje...               a čokolády
K trendům moderní gastronomie neodmyslitelně patří čaje a čokoláda. Poskytněte vašim hostům a kolegům mnohostranný vysoce kvalitní nabídku a oživte váš obchod.

Tchibo značky kvality

Tchibo je již od roku 1949 synonymem pro požitek z kávy v nejvyšší kvalitě. Kvalitní káva pro nás znamená nejen pečlivý výběr těch nejlepších kávových zrn, včetně držení principu udržitelného pěstování zelené kávy, ale také nároky na pražení a pečlivé zpracování. Klademe velký důraz na průběžné sledování kvality naši kávy – od pěstování až po šálek kávy. Nechte vaše hosty a kolegy vyzkoušet jedinečnou chuť kávy Tchibo, Piacetto, Davidoff Café, Eduscho a čaje řady Pure a Sir Henry. Náš slib platí nejen pro kávu, ale také pro celý nabízený koncept včetně podpory prodeje a tréninku zaměstnanců.

Nabízíme vám individuální řešení připravené podle vašich potřeb

Každá situace konzumace kávy vyžaduje speciální požadavky. Informujte se o naší nabídce a zvolte váš obor:

Rádi Vám poradíme!

Zavolejte nám. Náš tým je Vám k dispozici s individuálním přístupem.

800 124 421
Tchibo Coffee Service QR Code