FAQ –Nejčastěji kladené otázky

Na tomto místě najdete nejčastěji pokládané otázky na Tchibo Coffee Service:

Čím se zabývá Tchibo Coffee Service?

Tchibo Coffee  Service je specialistou v dodávkách kávy s konzumací mimo domov. V roce 1972 byla realizována první dodávka kávy zákazníkovi v sektoru konzumace kávy mimo domov. Dnes zásobuje Tchibo kolem 35.000 zákazníků a velkoodběratelů v gastronomii a hoteliérství stejně jako v kancelářích a společném stravování.

Zpět na začátek stránky

Ve kterých krajinách působí Tchibo Coffee Service?

Tchibo Coffee Service působí na mezinárodním trhu prostřednictvím mateřské společnosti v Německu a čtyř poboček:  v Rakousku, České Republice, Polsku a Velké Británii. Se čtyřmi miliony prodaných šálků kávy je kvalita pro Tchibo nejvyšší prioritou.

Zpět na začátek stránky

Jaké jsou silné stránky Tchibo Coffee Service?

Tchibo Coffee Service nabízí vedle kávy profesionální technologické systémy, kterými jsou kávovary a příslušenství, které jsou vhodné pro nasazení v různých oblastech a mohou být přizpůsobeny na míru zákazníkovi. Z dlouholetých zkušeností, mimo jiné i provozováním vlastních Coffee barů v pobočkách Tchibo, disponuje znalostmi v oblasti systémové gastronomie a může tyto znalosti a zkušenosti přímo začleňovat do nabízených řešení a konceptů.

Zpět na začátek stránky

Jaké služby nabízí Tchibo Coffee Service svým zákazníkům?

Tchibo Coffee Service nabízí svým zákazníkům balíček služeb (viz. níže). Od aktivního zákaznického servisu, který aktivně kontaktuje zákazníky, nebo je k dispozici na bezplatné zákaznické lince, dále poradenství, technický servis s minimalizovanou reakční dobou, až po podporu prodeje systémem nabídky a návrhu účinných komunikačních materiálů.

Zpět na začátek stránky

Jaké balíčky služeb nabízí Tchibo Coffee Service?

Pro Tchibo Coffee Service je charakteristická optimální nabídka služeb. Ta obsahuje individuální konzultace, systém objednávání (on a off line), servis přístrojů, akční nabídky na podporu prodeje, školení personálu a péči prostřednictvím vlastního managera prodeje.

Zpět na začátek stránky

Který druh kávovarů je v současnosti nejžádanější?

Pokud jde o kávovary, je oblast přání zákazníků značně široká. Na jedné straně je poptávka po plně-automatických přístrojích typu “bean to cup”, to znamená přípravu ze zrnkové kávy včetně mléčné varianty. Na druhé straně žádají zákazníci klasické poloautomatické přístroje. Z tohoto důvodu široká nabídka produktů umožňuje Tchibo Coffee Service okamžitě reagovat na oba trendy.

Zpět na začátek stránky

Jak se vyvíjí nákupní chování v gastronomii v souvislosti s kávovary?

Zákazníci požadují vysoce kvalitní přístroje ve výborném vztahu cena-výkon, včetně údržby. Tuto potřebu může Tchibo Coffee Service beze zbytku naplnit: spolupracujeme s renomovanými dodavateli přístrojů jako např. WMF a společně optimalizujeme systémy podle potřeb zákazníků a nabízíme spolehlivý servis a údržbu.

Zpět na začátek stránky

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti konzumace kávy mimo domov?

Kávové speciality jako Latte Macchiato, Cappuccino nebo aromatizované kávy zůstávají dále v trendu. V souvislosti se všeobecným nárůstem mobility dostal megatrend posledních let název “Coffee to go”. Tchibo Coffee Service podporuje tento trend nabídkou uceleného sortimentu v konceptu a cílenou podporou prodeje včetně komunikačních materiálů.

Zpět na začátek stránky

Rádi Vám poradíme!
800 124 421
Tchibo Coffee Service QR Code