Spolehněte se na kvalitu Tchibo a nabídněte požitek z kávy

“Čerstvá káva a teplé pečivo patří jednoduše k sobě. Nabízíme přitom našim zákazníkům vysokou kvalitu a k tomu vynikající servis. To samé očekáváme od našich partnerů a ve společnosti Tchibo jsme tohoto partnera našli.”

M. Gür, ředitel, Schanzenbäckerei, Hamburg

Požitek z kávy v jedné z nejlepších pekáren v Hamburku

Velkopekárna “Schanzenbäcker” patří k jedné z nejpopulárnější v Hamburku. 22 poboček je denně zásobováno hned několikrát čerstvě upečenými dobrotami z centrální pekárny. Tady je všechno vyráběno vyučenými odborníky v nejlepší tradici řemeslné výroby s minimálním nasazením techniky.

V nabídce najde zákazník celé spektrum čerstvého chleba, zdravého černého chleba po sladké součásti nabídky a velmi propracovaných dortů pro každou příležitost. K mnoha pobočkám patří malé bistro s mnoha návštěvníky. Vrcholem pro mnoho zákazníků je jistě pěstrá nabídka poledního menu, například těstoviny, čerstvý salát, obložené chlebíčky a bagety. Jedním z tajných tipů, nejen ke kávě Tchibo, jsou typické hamburgské buchty “Franzbrötchen” v různých variacích.

Nejen mistři pekaři kladou důraz na kvalitu, ale také obsluhující personál poskytuje přátelské a profesionální služby. Práci dělají s radostí a vy to můžete poznat. Ne nadarmo se říká “pečené s láskou”.

K těmto standardům nejvyšší kvality a nejlepším službám se velmi dobře hodí podávání produktů z naši pekárny společně kávou Tchibo a PURE čaj.

www.schanzenbäckerei.de

Individuální koncepty pro pekárny

 1. 1.

  Vychutnat požitek z kávy

  Jedinečný a rozmanitý výběr od Tchiba přesvědčí každého.

 2. 2.

  Jistota silné značky

  Profitujete se silnou značkou Tchibo, známost které dosahuje 99%.

 3. 3.

  Všechno z jednoho zdroje

  Dodáváme kávu, doplňkové produkty, technologie, vybavení a reklamní materiály kompletně z jednoho zdroje.

 4. 4.

  Minimum času na přípravu

  Jednoduchá příprava a obsluha vybraných technologie zajišťuje časovou efektivitu.

 5. 5.

  Účinná podpora prodeje

  Poskytneme Vám účinné nástroje na podporu vašeho prodeje.

Zavolejte nám

Rádi vám osobně poradíme

800 124 421
Tchibo Coffee Service QR Code